Polityka prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej Polityce Prywatności. Polityka Prywatności obowiązuje wszystkie osoby korzystające z aplikacji AURE.

Właścicielem aplikacji aure jest firma ABI PLUS Krzysztof Frejman z siedzibą w Zielonej Górze.

Aplikacja nie zbiera ani nie przechowuje żadnych danych wykraczających poza zakres informacji niezbędnych dla jej poprawnego funkcjonowania.

Podczas korzystania z aplikacji mobilnej automatycznie zbierane są dane statystyczne. Statystyki użycia aplikacji, dane te nie są danymi osobowymi i nie pozwalają na jednoznaczne zidentyfikowanie Twojej osoby.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników aplikacji mobilnej.

Aplikacja Aure zbiera automatycznie dane dotyczące użytkowników aplikacji mobilnych przy użyciu zewnętrznych systemów analitycznych, takich jak: Google Analytics for Mobile, zgodnie z warunkami korzystania z tych narzędzi i zgodnie z ich politykami prywatności dostępnymi na odpowiednich stronach internetowych.

Aure wykorzystuje pliki cookies, które są przechowywane w urządzeniu. Cookies same w sobie nie zawierają danych osobowych. Możemy jednak być w stanie powiązać ciastecza przy użyciu narzędzia analitycznego Google Analytics.